НАЈНОВИЈЕ ВИЈЕСТИ

Приручник из предмета Основи предузетништва

Објављено: 25.12.2023.

Желимо да подијелимо сјајне вијести - професори Ивана Дуроњић и Мирела Илић су упркос свим изазовима успјели да своје припреме за часове из предмета Основи предузетништва уврсте у нову збирку припрема школског курикулума. Такође, желимо да истакнемо бизнис план наших сјајних ученика - Бориса Илића, Евгеније Макаренко и Валентине Стојановић, који је ушао у приручник, уз менторство професорице Иване Дуроњић.

Ово је заиста посебан тренутак за нашу школу и најновији успјех који свједочи о ангажованости и труду наших колега и ученика. Честитамо им на овом значајном постигнућу!

Хвала свима на доприносу и посвећености у стварању инспиративног образовног окружења за нашу дјецу. Нека ова вијест буде додатна мотивација за све нас у нашем заједничком образовном путу!